Skocz do zawartości
Witamy na Pykownia.net - Baw się dobrze!

OxyGeN

Właściciel
 • Liczba zawartości

  32
 • Wpisów na PyrkoCzacie

  312
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
 • Czas online

  1d 1g 43m 9s

Ostatnia wygrana OxyGeN w dniu 5 Grudnia

Użytkownicy przyznają OxyGeN punkty reputacji!

Reputacja

35 Świetna

6 obserwujących

O OxyGeN

Informacje osobiste

 • Imię
  Michał

Ostatnie wizyty

433 wyświetleń profilu
 1. Paweł, Tyś jest gość :D
 2. Pagony / naramienniki są to odznaczenia za pracę włożoną na rzecz sieci serwerów Pykownia.net - tj. serwerów jak i forum. Co tydzień w piątek, nadawane są awanse dla wszystkich rang. Każdy, bez wyjątku, może awansować co tydzień, o ile jego wkład na rzecz rozwoju sieci będzie zadowalający (nie tolerujemy tutaj wchodzenia Administracji w "4-litery", dwulicowych osób, oraz ludzi z syndromem "małego, misiowego fiutka" - więc jeśli nie awansowałeś przez długi czas zastanów się, czy Twój wkład w rozwój sieci był odpowiedni, lub czy nie kwalifikujesz się w powyższe trzy argumenty). Poniżej przedstawiam Wam rozkład awansów podzielony na rangi i pagony jakie możecie maksymalnie otrzymać na danym stanowisku. Właściciel: Generał Armii: Administrator: Generał Broni: Generał Dywizji: Generał Brygady: Pułkownik: Podpułkownik: Major: Junior Administrator: Kapitan: Porucznik: Podporucznik: Moderator / AntyCheat / Opiekun Serwera: Starszy Chorąży Sztabowy: Chorąży Sztabowy: Starszy Chorąży: Chorąży: Admin serwera / Redaktor / Grafik: Młodszy Chorąży: Starszy Sierżant Sztabowy: Sierżant Sztabowy: Starszy Sierżant: Sierżant: Donatorzy / VIP-y / Przyjaciele sieci / Kobiety / Użyszkodnicy: Plutonowy: Starszy Kapral: Kapral: Starszy Szeregowy: Szeregowy:
 3. Info w SS poprawione. Spadochron na obecną chwilę odpada, bo to serwer klasyczny.
 4. §1. Zasady ogólne: 1.1 Denerwujące nadużywanie mikrofonu oraz wulgaryzmów [ Ostrzeżenie -> Kick -> Ban 1d ] 1.2 Obrażanie gracza lub jego rodziny. [ Ban 1h-1d ] 1.3 Cheatowanie, używanie wspomagaczy w postaci: komend/skryptów/modeli ułatwiających grę. [ Ban Permanentny ] 1.4 Wykorzystywanie błędów mapy (w tym smokebugi oraz flashbugi). [ Kick -> Ban 30min. -> Ban 1d ] 1.5 Reklamowanie innych serwerów, sieci. [ Ban Permanentny ] 1.6 Wchodzenie na aktywnym banie (odwołania od banów składamy w odpowiednim dziale na forum). [ Ban Permanentny ] 1.7 Utrudnianie gry innym graczom oraz wyrzucanie bomby w niedostępne miejsca. [ Kick -> Ban 30min. ] 1.8 Spam na [email protected] [ Kick - Ban 5min. - Ban 30min. ] 1.9 Podpowiadanie przez steam/gg/skype i inne komunikatory. [ Ban 7d ] 1.10 Kampienie na respie TT do 1:30. [ Upomnienie -> Kick -> Ban na 5 min -> Ban na 30 min ] §2. Zasady specjalne: 2.1 Na serwerze wykonujemy cele mapy, tj. staramy się podkładać bombę, rozbrajać ją. [ Ban 5min. ] 2.2 Posiadanie innych ustawień niż "OpenGL", czy "32 bit". [ Kick z powodem - Ban 1d - Ban Permanentny ] 2.3 Pozwalanie na zabijanie się przez innych graczy, plantowanie rozbrajanie paki, bez ataku przeciwnika. [ Ban 1d -> 3d -> 7d ] 2.4 Gracze zbanowani na forum, mogą również dostać bana na serwerze. [ Ban Permanentny ] §3. Dodatkowe: 3.1 Wchodząc na serwer Only DD2 zobowiązujesz się przestrzegać regulaminu serwera. 3.2 Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez uprzedniego informowania użytkowników. 3.3 Admin jest również graczem podlega tym samym prawom/obowiązkom (łamanie regulaminu przez admina należy zgłosić wraz z dowodami na forum). 3.4 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności za przewinienia.
 5. Mogę dodać przenikanie X sekund od zakończenia freeze time. To serwer klasyczny więc przenikanie przez całą rundę wyeliminuje niestety podsadzanie się.
 6. OxyGeN

  Witam

  Cześć Piotruś, fajnie że wpadłeś ;)
 7. - Uzupełnić dział dołącz z serwerem :D (na obecną chwilę mamy inne priorytety, musimy ogarnąć własne podwórko, bo jest co robić, ale jak skończymy to z pewnością dział będzie również uzupełniony). - W profilu użytkownika dodać instagram gg (o wiele ładniej będzie wyglądać jak wrzucisz sobie link do insta w sygnaturze - mogę dodać GG, pytanie tylko czy ktoś jeszcze używa) -Nie widze edycji sygnatury hęęę ? czy to od jakiejs rangi czy coś ? (jak wyżej @ Wąski TDW napisał) -Możliwość donatora zeby wpłacić na lajcie bo nie chce mi sie latać za Martyną i zawracać dupencję. (donator również będzie jak uporządkujemy niektóre sprawy - będzie nawet ładny sidebar do tego) -Brak grafiki pod serwery forum wygląda jak w etapie anoreksji, (grafiki zostaną zrobione jak tylko zostanie wprowadzony w życie nowy sklep i bans - a to już na dniach) -dodac prestizowa tabelke donatorow sorki ze tak wszystko nie jest systematycznie ale dzieci placza i tu na jednej nodze tu na drugiej no zycie :D (będzie) -zrobic cel zbiórki oczywiscie na serwery aby na swięta no była ta reklama na poziomie :D (będzie) -do redakcji dodać dział urodziny :P (można dodać) -dodać dla uzytkownikow przy nicku czapki swiąteczne hahaha (w mojej ocenie zbędnie zaśmieci cały GUI forumowy)
 8. OxyGeN

  [PILNE] Nazwa Firmy

  kodujemy-niepierdolimy hasztagtogunwo robimydobrze internety1337 tanie-kodowanie htmltocwel phphub oretyinternety
 9. OxyGeN

  Witam

  Witam Panie ;)
 10. OxyGeN

  TapaTalk

  Witam, forum Pykownia.net zostało opublikowane na TapaTalk - mobilna aplikacja, która na bieżąco w czasie rzeczywistym będzie informować Cię o nowych prywatnych wiadomościach, postach w których Cię oznaczono oraz wiele innych (jeszcze nie odkryłem wszystkich możliwości tej apki, więc nie będę się wypuszczał z wypisywaniem jej "ficzerów"). Sam korzystam i póki co nie mogę narzekać. Zapraszamy :)
 11. Proponowałbym reinstall steam wraz z klientem CS 1.6
 12. OxyGeN

  Poprawki

  Witam, w ciągu kilku ostatnich dni miało miejsce sporo poprawek. Proszę o sygnalizowanie wszystkich błędów w działaniu forum w tym temacie. (Linki do Bansa/Sklepu/Odznaczenia jeszcze nie są dodane w 100%)
 13. Hello Pysiu., Welcome to Pykownia.net - Popykaj razem z nami!. Please feel free to browse around and get to know the others. If you have any questions please don't hesitate to ask. Pysiu. joined on the 2019.11.21. View Member
 14. OxyGeN

  Welcome Nesia

  Hello Nesia, Welcome to Invision Community. Please feel free to browse around and get to know the others. If you have any questions please don't hesitate to ask. Nesia joined on the 2019.11.21. View Member
 15. OxyGeN

  1212

  adsfasdf
×
×
 • Dodaj nową pozycję...