Skocz do zawartości
Witamy na Pykownia.net - Baw się dobrze!

Wąski TDW

Administrator
 • Liczba zawartości

  119
 • Wpisów na PyrkoCzacie

  565
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • Czas online

  1d 15g 3m 29s

Ostatnia wygrana Wąski TDW w dniu 30 Listopada

Użytkownicy przyznają Wąski TDW punkty reputacji!

Reputacja

52 Świetna

8 obserwujących

O Wąski TDW

 • Tytuł
  useless shit
 • Urodziny 1996.08.28

Informacje osobiste

Ostatnie wizyty

313 wyświetleń profilu
 1. Nikt dalszego występowania błędów nie zgłosił więc zamykam.
 2. Progi zostały podniesione i trochę pomieszane tak, aby nie odblokowywać każdej broni w tym samym czasie.
 3. Wiadomość wygenerowana automatycznie! Witamy na Pykownia.net Temat został zamknięty. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją zgłoś ten post a zostanie on rozpatrzony na nowo.
 4. Wiadomość wygenerowana automatycznie! Witamy na Pykownia.net Temat został zamknięty. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją zgłoś ten post a zostanie on rozpatrzony na nowo.
 5. Wiadomość wygenerowana automatycznie! Witamy na Pykownia.net Temat został zamknięty. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją zgłoś ten post a zostanie on rozpatrzony na nowo.
 6. Wiadomość wygenerowana automatycznie! Witamy na Pykownia.net Temat został zamknięty. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją zgłoś ten post a zostanie on rozpatrzony na nowo.
 7. Wiadomość wygenerowana automatycznie! Witamy na Pykownia.net Temat został zamknięty. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją zgłoś ten post a zostanie on rozpatrzony na nowo.
 8. Wiadomość wygenerowana automatycznie! Propozycja została odrzucona Temat został zamknięty. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją zgłoś ten post a zostanie on rozpatrzony na nowo.
 9. 1. Votemap powróciło. Poprawione i z limitem 5-ciu ostatnio granych map. 2. To już nie powinno występować. 3. To powinno być jasne dla każdego admina, że gracze nie wchodzą aby zostać wywalanymi, tylko aby grać. 4. W przypadku gdy jest poniżej 10-ciu graczy na serwerze mogą zostać wybrane małe mapy: aim_dgl_cbble aim_map awp_india cs_max cs_wiocha de_dust2_long Punkt 5. za bardzo nie ma sensu.
 10. Odpalony https://pykownia.net/topic/244-zbanowanyodwołanie/ Podanie odrzucone Temat został zamknięty. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją zgłoś ten post a zostanie on rozpatrzony na nowo.
 11. Proszę dać znać czy w dzień będzie występować dalej problem. Rtv zostanie tak jak jest. Obydwa daszki na inferno są oczywiście zabronione. Podwójny skok na serwerze nie jest żadnym zezwoleniem na wykorzystywanie niedostępnych miejsc:
 12. Wzór Przedstaw nam się: Z jakim serwerem do nas przychodzisz?: Link do GT Twojego serwera: Dlaczego wybrałeś Pykownie?: Kontakt: Czy posiadasz wykupioną reklamę?:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...