Skocz do zawartości
Witamy na Pykownia.net - Baw się dobrze!

Wąski TDW

Administrator
 • Liczba zawartości

  131
 • Wpisów na PyrkoCzacie

  604
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • Czas online

  1d 22g 43m 23s

Zawartość dodana przez Wąski TDW

 1. Opieką nad pracą ekipy zajmuje się administracja.
 2. Wąski TDW

  Grafika

  Wiadomość wygenerowana automatycznie! Temat został zamknięty Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją zgłoś ten post a zostanie on rozpatrzony na nowo.
 3. Wiadomość wygenerowana automatycznie! Podanie odrzucone Temat został zamknięty. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją zgłoś ten post a zostanie on rozpatrzony na nowo.
 4. przykro mi, że tak mało z tego gówna wam tu zostało, ale postaram się być jak najbardziej śmierdzącym gównem @ Friendlynie znam, ale cześć
 5. Nikt dalszego występowania błędów nie zgłosił więc zamykam.
 6. Progi zostały podniesione i trochę pomieszane tak, aby nie odblokowywać każdej broni w tym samym czasie.
 7. Wiadomość wygenerowana automatycznie! Witamy na Pykownia.net Temat został zamknięty. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją zgłoś ten post a zostanie on rozpatrzony na nowo.
 8. Wiadomość wygenerowana automatycznie! Witamy na Pykownia.net Temat został zamknięty. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją zgłoś ten post a zostanie on rozpatrzony na nowo.
 9. Wiadomość wygenerowana automatycznie! Witamy na Pykownia.net Temat został zamknięty. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją zgłoś ten post a zostanie on rozpatrzony na nowo.
 10. Wiadomość wygenerowana automatycznie! Witamy na Pykownia.net Temat został zamknięty. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją zgłoś ten post a zostanie on rozpatrzony na nowo.
 11. Wiadomość wygenerowana automatycznie! Witamy na Pykownia.net Temat został zamknięty. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją zgłoś ten post a zostanie on rozpatrzony na nowo.
 12. Wiadomość wygenerowana automatycznie! Propozycja została odrzucona Temat został zamknięty. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją zgłoś ten post a zostanie on rozpatrzony na nowo.
 13. 1. Votemap powróciło. Poprawione i z limitem 5-ciu ostatnio granych map. 2. To już nie powinno występować. 3. To powinno być jasne dla każdego admina, że gracze nie wchodzą aby zostać wywalanymi, tylko aby grać. 4. W przypadku gdy jest poniżej 10-ciu graczy na serwerze mogą zostać wybrane małe mapy: aim_dgl_cbble aim_map awp_india cs_max cs_wiocha de_dust2_long Punkt 5. za bardzo nie ma sensu.
 14. Odpalony https://pykownia.net/topic/244-zbanowanyodwołanie/ Podanie odrzucone Temat został zamknięty. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją zgłoś ten post a zostanie on rozpatrzony na nowo.
 15. Proszę dać znać czy w dzień będzie występować dalej problem. Rtv zostanie tak jak jest. Obydwa daszki na inferno są oczywiście zabronione. Podwójny skok na serwerze nie jest żadnym zezwoleniem na wykorzystywanie niedostępnych miejsc:
 16. Wzór Przedstaw nam się: Z jakim serwerem do nas przychodzisz?: Link do GT Twojego serwera: Dlaczego wybrałeś Pykownie?: Kontakt: Czy posiadasz wykupioną reklamę?:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...