Skocz do zawartości
Witamy na Pykownia.net - Baw się dobrze!
Biegam na Shifcie

[ZAAKCEPTOWANA]Nowe modele?

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję dodanie nowych modeli broni które by się odblokowywały przy większej ilości zabójstw na koncie, przykładowo 1000, 2000, 3000, tak żeby stali gracze którzy na prawdę dużo tego nabijają mieli jakąś nagrodę, satysfakcję dodatkową za swoje osiągi. Jeśli dodatkowe modele za bardzo by obciążały serwer to może po prostu zmienić odstępy między kolejnymi modelami? Chociażby zamiast 50-100-150(jeśli dobrze mówię) zrobić 100-300-500-1000? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł jak najbardziej spoko, jak najbardziej jestem na tak. Zbyt mały ten odstęp przydało by się go powiększyć! Rozsądną opcją jest też wprowadzanie nowych skinów raz w miesiącu, aby nie było tej monotonności. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odznaczenia

Bez sensu, zamiast obciążać serwer takimi rzeczami lepiej zorganizować jakieś konkursy żeby zachęcić graczy do gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do dodania nowych skinów to myślę, że to bez sensu po co dodatkowo obciążać serwer. Pomysł z powiększeniem odstępu między danymi skórkami do broni jest dobry, ale myślę że graczy bardziej usatysfakcjonowało by to, gdyby zorganizowano konkurs za najwięcej zabójstw przykładowo 3 pierwsze osoby dostały by vipa. Pierwsze miejsce 5 dni, drugie 3, a trzecie 1 dzień. Dodatkowo prefix [Top1] lub coś ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za dużo na FFA nie gram ale względem mnie jak już tak łaknienie(?) nagrody jako stały gracz to wgrać jakiś piękny skin za 10k kili i tyle do m4, awp i AK, bo tych skinow będzie za dużo względem mnie albo tak jak wyżej napisali koledzy konkurs albo zrobić raz np na 2/3miesiące konkurs na jakiegoś unikalnego skina którego będzie miała tylko ta osoba i tyle :) 

Staraj się pisać poprawną polszczyzną.. Jako admin powinieneś.. // Katrina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odznaczenia

Konkursy z nagrodami będą. Bedzie wiele fajnych rzeczy do zgarnięcia. Musicie po prostu cierpliwie czekać.

Co do zaśmiecania serwera, nie przejmowałbym sie tym aż tak, jak 5/8 lat temu. W wielu domach internet śmiga po światłowodzie, jeśli to - to transfery i tak są fajne, a sam serwer stoi na profesjonalnym hostingu. Nie przejmujcie się obciążeniami serwera.

Kolejną rzeczą jest ilość skinów. Faktycznie odstępy fragów są nie wielkie. Myślę że postaramy sie zrobić coś w tym kierunku. Większy odstęp w ilości zdobytych punktów w celu odblokowania skina. Ewentualnie jakiś fajny skin, dla wybranych - stałych graczy - po dużej ilości fragów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odznaczenia

Progi zostały podniesione i trochę pomieszane tak, aby nie odblokowywać każdej broni w tym samym czasie.
image.png

Wiadomość wygenerowana automatycznie!

Propozycja zaakceptowana

Temat został zamknięty. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją zgłoś ten post a zostanie on rozpatrzony na nowo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odznaczenia

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...